top of page

Gelin, Oyun Dünyasında Devrim Yaratalım

Ekibimize Katılın

MoreLess Oyun Şirketi olarak sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz. Yaratıcı ve tutkulu bir oyun geliştirme ekibi olarak, oyun dünyasında fark yaratmak için birlikte çalışmak istiyoruz.

Ekibimize yeni yetenekler katmak ve oyun projelerimizi bir üst seviyeye taşımak için sizin gibi vizyon sahibi ve hevesli çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Oyun sektöründe deneyiminiz olsa da olmasa da, yaratıcılığınız ve tutkunuz bizim için önemli.

Bize katılarak, yaratıcı bir ortamda kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Grafik tasarım, programlama, oyun tasarımı, hikaye anlatıcılığı veya herhangi bir diğer uzmanlık alanınızla ekibimize değer katacaksınız. Kendinizi ifade etme özgürlüğüne sahip olacak, özgün fikirlerinizi paylaşabilecek ve oyun dünyasında iz bırakma şansını elde edeceksiniz.

Biz, bir aile gibi bir arada çalışan bir ekip olmayı hedefliyoruz. Birbirimize destek olacak, fikir alışverişinde bulunacak ve birlikte büyük işler başaracağız. Pozitif bir çalışma ortamında özgürce yaratıcılığınızı ortaya koyacak ve sizi zorlu projelere meydan okumaya teşvik edeceğiz.

MoreLess Oyun Şirketi olarak, başarıya birlikte ulaşacağımıza inanıyoruz. Siz de bu heyecan verici yolculuğa katılmak ve oyun dünyasında iz bırakmak isterseniz, başvurunuzu bekliyoruz.

Gelin, birlikte yeni oyun deneyimlerinin kapılarını açalım ve oyun dünyasını birlikte şekillendirelim. Ekibimize katılmak için başvurunuzu bekliyoruz!

Sevgiyle,

MoreLess Oyun Şirketi Ekibi

Üzgünüz :( Şu anda açık bir pozisyon bulunmamaktadır.

Aradığınız Pozisyonu Bulamadınız mı?

CV'nizi Gönderin

Blog Sayfamıza göz atmak isterseniz

bottom of page